"Скрипка не винен": Відомий письменник заступився за музиканта

Юрій Винничук заступився за музиканта Олега Скрипку, який запропонував створити гетто для українців, які не можуть вивчити українську мову.

Юрій Винничук. Фото: facenews.ua

"А що це ви за Скрипку вчепилися? Він що - міністр, нардеп чи директор палацу "Україна"? А може начальник штабу або член Верховного Суду? Від його слів щось зміниться? Чи відбудуться якісь дії? Хтось побіг вже колючий дріт намотувати?", - пише Винничук у своєму Facebook, передають Патріоти України.

Або коли я написав "Убий пі*араса", хтось його вбив?", - відзначив письменник.

На його переконання, слова Скрипки - "тільки пух на вітрі", тому що "це ми живемо в гетто".

"Ми прості собі аборигени. Ми продукуємо бульбашки з носа. Тому не реагуйте на ці наші бульки, адже ви знаєте, що буде все одно по-вашому. А головне - ніхто ж не слухає аудіо, всі тлумачать те, що для них уже препарували. І, якщо ви думаєте, що, наприклад, Азаров не розумово відсталий, бо не міг не те, що розмовляти, а й прочитати українською, то ви таки кровосісі", - додав письменник.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Замала сума": Мєдвєдєв відмовився від надісланих йому 60 рублів

вівторок, 25 квітень 2017, 8:55

Віктору Смірнягін прийшло повідомлення про повернення відправленого російському прем'єру грошового переказу в розмірі 60 рублів. Житель селища Білий Яр Верхнекетского району Віктор Смірнягін кілька днів тому відправив Дмитру Медведєву свою надбавку до ...

Українські школярі-винахідники вразили Європу своїми приладами (фото)

вівторок, 25 квітень 2017, 8:38

Шлях українських винахідників на міжнародну виставку був дуже складним. Ґаджети, які заряджаються від полум'я, роботи, якими можна керувати з будь-якої точки планети. Все це – винаходи українських школярів. На конференції молодих дослідників у Німеччин...