Відомий сайт включив до списку ворогів України російського режисера

Сайт "Миротворець" включив до людей, які займаються антиукраїнською діяльністю чергового росіянина.

Карен Шахназаров. Фото:https://www.obozrevatel.com

Російський режисер Карен Шахназаров, який недавно зняв фільм "Анна Кареніна", потрапив в список центру дослідження ознак злочинів проти нацбезпеки України "Миротворець" за "антіукранскую агітацію і виправдання російської агресії", зазначають Патріоти України з посиланням на "Обозреватель". Далі пропонуємо вам ознайомитися із цікавими фактами мовою оригіналу публікації.

Кроме того, активисты сообщают, что режиссер был замечен в "манипулировании общественно значимой информацией" и "вмешательстве в дела суверенного государства".

"На мою жизнь, конечно, это никак не повлияло (включение в черный список — прим.ред.). Эта история со списком, с санкциями для телеканалов — полный идиотизм. Аналогия очевидна, подобными вещами в свое время активно занимались нацисты, они, например, запрещали и сжигали книги. Украина творит совершенное безумие, непонятно, как это вообще соотносится со словами о демократии, о европейских и человеческих ценностях", - цитирует "Миротворец" одно из интервью Шахназарова.

Отметим, что недавно, судя по трендовым запросам в украинском сегменте интернета, украинцев заинтересовала премьера на российском ТВ сериала-экранизации романа Льва Толстого "Анна Каренина".

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Замала сума": Мєдвєдєв відмовився від надісланих йому 60 рублів

вівторок, 25 квітень 2017, 8:55

Віктору Смірнягін прийшло повідомлення про повернення відправленого російському прем'єру грошового переказу в розмірі 60 рублів. Житель селища Білий Яр Верхнекетского району Віктор Смірнягін кілька днів тому відправив Дмитру Медведєву свою надбавку до ...

Українські школярі-винахідники вразили Європу своїми приладами (фото)

вівторок, 25 квітень 2017, 8:38

Шлях українських винахідників на міжнародну виставку був дуже складним. Ґаджети, які заряджаються від полум'я, роботи, якими можна керувати з будь-якої точки планети. Все це – винаходи українських школярів. На конференції молодих дослідників у Німеччин...